شنبه تا پنجشنبه

8 الی 20

تلفن تماس

02122618760 | 091257995597

تعمیر و خدمات گیربکس و جعبه دنده مرسدس بنز

تعمیر و خدمات گیربکس و جعبه دنده مرسدس بنز

تعمیر و خدمات گیربکس و جعبه دنده مرسدس بنز

مرسدس بنز یک تولید کننده اتومبیل لوکس است. مرسدس از کلاس A گرفته تا GT طیف وسیعی از وسایل نقلیه دارد.

تعجب آور نیست که مرسدس از انواع مختلف گیربکس در اتومبیل های خود استفاده می کند ، بیشتر آنها از انواع Tronic هستند. تیم ما در تمام تعمیرات گیربکس مرسدس بنز باتجربه و با نوع گیربکس مرسدس ترونیک بسیار آشنا هستند ..

گیربکس های مرسدس به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان اتومبیل های لوکس ، به طور کلی بسیار قابل اعتماد هستند ، اما ممکن است از مایع کم انتقال ، نشت روغن / آلودگی اتصال دهنده 13 پین (O-ring) سیم انتقال قدرت یا نقص بدنه شیر یا صفحه هادی دچار خرابی شوند.

تیم ما به جدیدترین ابزارها و فناوری تشخیصی دسترسی دارد و کارگاه ما برای انجام خدمات انتقال منظم و همچنین تعمیرات اساسی کامل مجهز است.

اگر نگران مرسدس بنز خود هستید ، اینکه آیا جعبه دنده شما به تعمیر احتیاج دارد یا هنگام تعویض دنده اتومبیل صداهای غیرمعمولی ایجاد می کند ، در صورت تمایل با ما تماس بگیرید .

تیم ما مشکل وسیله نقلیه شما را تشخیص داده و در بهترین روش ممکن برای تعمیر آن به شما مشاوره می دهد. تعمیرات ما شامل موارد زیر است

تعمیر و خدمات گیربکس و جعبه دنده مرسدس بنز
تعمیرات اساسی گیربکس اتوماتیک مرسدس بنز
مرسدس بنز تعمیرات / سرویس دهی
کولرهای مجهز و نصب شده
نصب کیت شیفت
مبدل های گشتاور اصلاح شده
خدمات عمومی
تعویض کلاچ و ماشینکاری چرخ دنده
عیب یابی و تعمیر
خدمات دیفرانسیل
تعمیر گیربکس
کالیبراسیون مجدد کلاچ
تعمیرات اساسی جعبه انتقال
تغییرات خنک کننده / گرگرفتگی
الکترونیکی کنترل می شود
تعمیرات مبدل گشتاور و تعمیرات اساسی

دارندگان وسایل نقلیه مرسدس بنز دارای سیستم انتقال قدرت هفت سرعته ممکن است به دلیل سنسور سرعت یا خرابی شیر داخل جعبه ، دچار مشکل گیربکس شوند. این نقص هنگامی که گیربکس به حالت لنگ خانه در می آید و در دنده سوم باقی مانده مشاهده می شود. خاموش کردن وسیله نقلیه و راه اندازی مجدد آن ممکن است به طور موقت مشکل را حل کند.
بیشترین علت خرابی روغن و گرمای بیش از حد در مخزن گیربکس است ، جایی که ماژول کنترل از زمان طراحی مجدد مرسدس در سال 2005 در محل قرار گرفته است. در واقع در صورت قرار گرفتن در چنین شرایطی ، هر قطعه الکترونیکی خراب خواهد شد.

تعمیر شامل حذف و تعمیر ماژول کنترل ، تجدید روغن و فیلتر گیربکس و تنظیم مجدد تمام پارامترهای گیربکس است.

مزایای اصلی تعمیر و جایگزینی گیربکس عبارتند از:

سازگاری – با تعمیراتی که توسط تکنیکال سرویس انجام می شود ، کد اصلی اتومبیل حتی هنگام نصب مجدد ماژول تعمیر شده نیز حفظ می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *