شنبه تا پنجشنبه

8 الی 20

تلفن تماس

02122618760 | 091257995597

تفاوت بین BMW سری 3 و سری 4

تفاوت بین BMW سری 3 و سری 4

آیا محدوده مدل BMW را می فهمید؟

مدیر بی ام و اذعان می کند که اختلاف بین مدل های فعلی می تواندسخت شود.

زمانی بود که مدل مدل BMW نسبتاً ساده بود. در آن زمان ، وقتی وارد یک نمایشگاه BMW شدید ، بسته به اینکه یک سدان لوکس یا کوپه کوچک ، سایز متوسط ​​یا بزرگ می خواهید ، سه مدل را انتخاب کردید: سری 3 ، 5 و 7. امروزه کاملاً ساده نیست زیرا BMW اکنون طیف گسترده ای از مدل ها را با توجه به وسایل نقلیه فعالیت ورزشی ، مدل های گرن توریسمو ، کوپه های فعالیت ورزشی ، گران کوپه ها و سایر مدل ها ارائه می دهد.

صحبت از AutoGuide در مورد دامنه مدل فعلی BMW ، رالف مالر ، رئیس برنامه ریزی محصولات ایالات متحده ، اعتراف كرد كه اختلاف بین برخی از مدل ها سخت می شود. خوشبختانه ، با این حال ، بازخوردی که بی ام و دریافت کرده نشان می دهد مشتریان درمورد گسترش مداوم خودروساز گیج نمی شوند ، این خبر خوبی برای این برند است.

 

به عنوان مثال سری 3 سدان و سری 4 گرن کوپه را در نظر بگیرید. در نگاه اول بسیار شبیه به هم هستند ، اما وقتی آنها را برای رانندگی سوار می کنید بلافاصله تفاوت ها مشخص می شود. “البته ، آنچه که ما در تلاش هستیم انجام دهیم این است که همیشه تمایز هرچه بیشتر و واقعاً متناسب با نیاز مشتری خود قرار دهیم.” در این حالت ، مدل های گرن کوپه به گونه ای طراحی شده اند که رانندگی اسپرت و پویا تری دارند. مالر توضیح داد: “بنابراین ، آنها بیشتر رانندگی و هندلینگ را دنبال می کنند” و اضافه کرد که مشتریان هنگام تست درایو باید به این تمایز توجه کنند.

 

BMW به ارائه خطوط متنوعی ادامه خواهد داد ، اما هر مدل “باید از منظر جهانی منطقی باشد.” به همین دلیل است که BMW هرگز یک پیکاپ تمام اندازه و بدنه را روی قاب نخواهد ساخت زیرا بخش بازار خیلی کوچک است.

از طرف دیگر ، فروش کراس اوورها هیچ نشانه ای از کندی را نشان نمی دهد و BMW نمی تواند به اندازه کافی سریع آنها را بسازد. در حال حاضر ، فروش خودروهای BMW و SUV تقریباً 50-50 تقسیم شده است ، اما فروش کراس اوور در حال افزایش است بنابراین این تقسیم ممکن است تغییر کند. با این حال ، مالر فکر می کند که شوق کراس اوور در نهایت از مد خارج خواهد شد. “من فکر می کنم همین که به سهام 70٪ یا چیزی شبیه به آن رسیدید … بیشتر مردم دوباره می گویند ،” من می خواهم متفاوت باشم. من نمی خواهم یکی از این جمعیت بزرگ باشم. ” و سپس فکر می کنم دوباره شروع به مسیر دیگری خواهد شد. ”

چه تفاوتی بین BMW سری 3 و سری 4 وجود دارد؟
در تلاش های بی پایان آنها برای پر کردن هر جای قابل تصور در بازار ، مجموعه مدل های BMW فراتر از تمایزات نسبتاً واضحی که در مارک های مختلف BMW در گذشته استفاده می شد ، گسترش یافته است. در حقیقت ، دامنه آنها تا حدی گسترش یافته است که اختلافات بین دامنه های مختلف تقریباً به معناشناسی برمی گردد ، که برای تماشاچی گاه به گاه ممکن است کمی گیج کننده به نظر برسد. اما ، یک بار که دقیق کنید ، منطقی برای یافتن وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *