شنبه تا پنجشنبه

8 الی 20

تلفن تماس

02122618760 | 091257995597

سرویس گیربکس دیفرانسیل مرسدس بنز

سرویس گیربکس دیفرانسیل مرسدس بنز

سرویس گیربکس دیفرانسیل مرسدس بنز

سرویس ، بازسازی سیستم های انتقال اتوماتیک به عنوان یکی از معدود تخصص های ما هست، تمرکز اصلی ما درتکنیکال سرویس است. ما دانش تخصصی و تجهیزات تخصصی لازم برای سرویس دهی به این قطعات بسیار پیچیده خودرو را در اختیار داریم.

با این حال ، وسیله نقلیه شما فقط روی جعبه دنده یا گیربکس کار نمی کند و منطقی است که خدمات عمومی خودرویی را نیز به شما ارائه دهیم. در راه رسیدن به تخصص در زمینه خود ، تکنسین های ما تمام مهارت های مکانیکی لازم را برای انجام تعمیرات در سایر قطعات اتومبیل نیز کسب کردند.

سرویس گیربکس دیفرانسیل مرسدس بنز

خدمات مکانیکی ارائه شده در تکنیکال سرویس شامل موارد زیر است:
بررسی و گزارش مکانیکی
سرویس گیربکس اتوماتیک
سرویس گیربکس دستی
خدمات مورد دیفرانسیل و انتقال
کیت های کولر روغن گیربکس
سایر خدمات مکانیکی

بررسی و گزارش مکانیکی
این فقط بخشی از خدمات است
به عنوان مشتری خدمات تکنیکال سرویس، حتی برای گرفتن بررسی و گزارش رایگان ما نیازی به تعیین وقت قبلی ندارید. کافی است تا محل کارگاه ما حرکت کرده و ما می توانیم به سرعت برخی از شاخص های حیاتی وسیله نقلیه شما را  بررسی کنیم.

بررسی سطح روغن (فقط برای اتومبیلهایی که دارای خلال هستند)
ارزیابی اینکه آیا روغن به جایگزینی نیاز دارد
شارژ روغن در صورت لزوم (شامل روغنهای مصنوعی کامل و مایع CVT نیست)
بازرسی بصری برای نشت
پیشنهادات و توصیه هایی برای نگهداری موثر از اتومبیل شما.
این بررسی و گزارش رایگان بر روی یکی از مهمترین دلایل مشکلات گرانی که بسیاری از دارندگان وسایل نقلیه با آن روبرو هستند متمرکز است ، یعنی استفاده از وسیله نقلیه با روغن بسیار کم یا روغن که دیگر به اندازه کافی تمیز نیست تا وظایف خود را به درستی انجام دهد.

اگرچه جایگزینی برای سرویس دهی منظم و منظم نیست ، اما این معاینه رایگان به شما کمک می کند تا اطلاعاتی راجع به نحوه کارکرد وسیله نقلیه خود داشته باشید ، مشکلات احتمالی را به شما نشان می دهد و کارهای کوچک و اساسی را برای روان نگه داشتن وسیله نقلیه انجام می دهید.

بدون ذکر صرفه جویی احتمالی در آینده در کارهای تعمیراتی – باعث می شود سرمایه گذاری اندک در وقت شما ارزشمند باشد. از طرف ما ، این فقط بخشی از خدمات ما است که به شما کمک می کند وسیله نقلیه خود را بخوبی نگهداری و استفاده کنید.

اکنون تماس بگیرید 09125795597

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *